Úvod Blog LED osvětlení - Joga studio BRNO

LED osvětlení - Joga studio BRNO

Máme za sebou další realizaci a to tentokrát ve studiu Konektor community v Brně.

Jsme moc rádi, že můžeme našim zákazníkům připravovat svítidla podle jejich představ a realizovat tak další a další svítidla na míru z LED pásků.

Ve studiu byly před realizací stará svítidla, která prostor nedostatečně osvítila a byla často poruchová, navíc designově už nepatřila do tohoto tisíciletí.

 

Studio Konektor community před realizací

 

 

Nejprve se stará svítidla musela demontovat, poté naši šikovní kluci umístili hliníkový profil na strop a do něj vlepili LED pásky. Umístili trafo a stmívací modul na vhodné místo tak, aby nebylo vidět a vysekali k nim drážku na  kabely. Celá montáž byla dost náročná, i když podle minimalistického vzhledu svítidla to tak nevypadá. Naši montéři ale vše zvládli.

 

 

Montáž LED svítidel

 

Tady můžete srovnat fotku před a po, co myslíte, co vypadá lépe?:-)

 

LED osvětlení

 

Celá místnost o velikosti 9 x 5 metrů je osvětlená LED pásky o výkonu 10W/m a je osvětlená velmi dobře i přesto, že jsou použité speciální matné difuzory, které v tomto případě tlumí svit o 50 %. Díky tomu je světlo jednolité a neuvidíte jednotlivé čipy na LED páscích.

 

Výhoda osvětlení z LED pásků je hlavně funkčnost svítidla. Pokud se něco náhodou pokazí, dá se vše bez problémů a jednodušše opravit a to hlavně delší dobu po záruční době, která je u nás 36 měsíců na LED pásky. Svítidlo je složeno z LED pásků které vynikají velmi vysokou kvalitou a životností delší než 50 000 hodin, v rámci této životnosti svítivost neklesá pod 80 % narozdíl od běžných svítidel, kde časem nastává problém, že svítí méně a méně. Napájeci zdroj je v tomto případě použitý MEAN-WELL RS-150-24, který má standartně od výrobce 3 roky záruku, vzhledem k tomu, že jsme těchto zdrojů prodali velké množství a na reklamaci se nám nevrátil ani jeden, používáme výhradně tyto zdroje. 

 

LED osvětlení

 

 

Svítidlo z led pásků