Osvětlení vozíčku

Jednou takhle byl u nás na firmě bratr naší kolegyně Martin, který je na vozíčku a dostali jsme nápad, že mu uděláme radost a osvětlíme vozíček RGB LED pásky. Protože rád chodí na Kometu na hokej, tak by si mohl zvolit Komeťáckou modrou a blikat s ní i na hokeji. Samozřejmě má k tomu i dálkový ovladač, kterým si může navolit různé programy na blikání jak rychlé tak pomalé a střídání barev.

Podívejte se na všechny katalogy našich dodavatelů

Osvětlení vozíčku

Jednou takhle byl u nás na firmě bratr naší kolegyně Martin, který je na vozíčku a dostali jsme nápad, že mu uděláme radost a osvětlíme vozíček RGB LED pásky. Protože rád chodí na Kometu na hokej, tak by si mohl zvolit Komeťáckou modrou a blikat s ní i na hokeji.

Samozřejmě má k tomu i dálkový ovladač, kterým si může navolit různé programy na blikání jak rychlé tak pomalé a střídání barev.

LED pásky svítí i bílou barvou a dokážou tak osvítit i cestu před vozíčkem, kdy se to nejvíce využije ve večerních hodinách.

LED pásky jsou umístěny nad kolama a jsou dobře zasilikovány, aby se do pásků nedostala vlhkost.

Zapojení pásků je na 10 dobíjecích AA baterek, takže si je může kdykoliv dobíjet.

Zvolili jsme LED pásky RGB 7,2W a 10 ks baterek na 12V

Led pásky si napájel Martin sám s kolegou a samořejmě ho to hodně bavilo 🙂

Tenhle komplet můžete použít jak na kočárek, tak i na longboard, kolo či koloběžku. Zároveň Vám bude pásek svítit na cestu a hlavně budete vidět.:-)

Video jak to vypadá na longboardu máte zde

Navigace článku

Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.