Kariéra

Hledáte něco originálního?

Připojte se k naší tvůrčí dílně – Hledáme nový talent!

Ve Valmaxu věříme, že světlo není jen fyzickým fenoménem, ale i způsobem, jakým dotváříme prostor a atmosféru kolem nás. Naše práce se neomezuje pouze na výrobu svítidel; je to umění, které oživuje domovy, kanceláře a veřejná místa. A právě teď máte jedinečnou šanci stát se součástí tohoto kouzelného procesu. Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici technického pracovníka, který se přidá k našemu týmu v Brně.

Co bude vaší rolí?

Naše dílna je srdcem, kde se rodí světlo. Budete mít na starosti přípravu svítidel, pájení LED pásků a řezání hliníkových profilů. Práce vyžaduje všestrannost a preciznost, jelikož každá zakázka je příběhem samou o sobě, vyprávěným jazykem světla a materiálů. Pokud jste někdo, kdo oceňuje kvalitu, má smysl pro detail a nebojí se učit nové věci, jste ideální kandidát.

Proč právě Valmax?

Valmax není jen prací, je to vášeň. Při každém projektu se potkáváme s novými výzvami, které nás posouvají dál a umožňují nám růst – jak profesionálně, tak osobně. Naše firma je známá nejen v České republice, ale i za jejími hranicemi, díky čemuž naše práce získává mezinárodní rozměr.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP nebo ŽL, kde je každý člen týmu cenný.
  • Přátelský a podporující kolektiv je základem našeho úspěchu.
  • Adekvátní mzdové ohodnocení a možnosti kariérního růstu jsou u nás samozřejmostí.
  • Umožňujeme kreativní práci na různých projektech, kde máte možnost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
VALMAX tým

Kdo je ideální kandidát?

Hledáme někoho, kdo je:

  • Všestranný a spolehlivý,
  • Má smysl pro detail a pořádek,
  • Je schopen samostatné práce i práce v týmu,
  • Má zájem o učení se novým věcem a osobní rozvoj.

Jak se přihlásit?

Pokud vás naše nabídka zaujala a cítíte, že právě vy byste mohl(a) být tím pravým přírůstkem do našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat. Zašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis, ve kterém nám řeknete, proč byste se chtěl(a) připojit k Valmaxu.

Kontaktní e-mail: andrea.k@valmax.cz, v případě dotazů nám můžete i zavolat na číslo 724 812 910.

Těšíme se na vaše přihlášky a možná právě vy budete součástí naší další úspěšné kapitoly.

Valmax – Rozsvěcujeme váš svět.

Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.