Barbershop Brno

Během schůzky s mladými pány z tohoto prestižního holičství jsme se domluvili, že musíme udělat něco atypického, něco co bude designově výstřední, ale zároveň ne do očí bijící.

Barbershop Brno

SVÍTIDLA

Nejdůležitější požadavek na svítidla byl ten, že svítidlo musí svítit nad každým křeslem tak, aby zákazníkova hlava byla vždy nasvětlené ze všech stran. V úvahu tedy připadaly svítidla, která budou rozměrnější a budou svítit po obvodu. Obdélníkový tvar by vypadal taky velmi dobře, ale je už u nás celkem běžný, tak jsme si chtěli práci trochu zkomplikovat a investorovi předvést něco výjimečného. Zvolili jsme svítidla z profilu LIPOD ve tvaru trojúhelníku, které jsme osadili LED pásky o výkonu 15w/m, celkový výkon jednoho svítidla je 45w a svítidlo dopadá přesně dle požadavků. Všechna svítidla jedou na jeden napájecí zdroj, který je umístěný v rozvaděči. Zároveň se dá celá světelná scéna upravit stmíváním.

IMG_5003
IMG_5007
IMG_5010
IMG_4998-1
IMG_4999
Brno
Holičství

POUŽITÉ KOMPONENTY

Profil: Lipod

LED pásek: 15W/m

Zdroj: ELG-240-24

Stmívač: MiLight

Ostatní: Závěsná lanka

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.