Demix

Prodejna DEMIX využila naše osvětlení už několikrát. Osvětlení jsme měnili v prodejně NC Královo Pole, poté i v prodejně na Josefské, ale i na Orlí.

Demix

BRNO NC KRÁLOVO POLE

V NC Kr. Poli jsme osvětlovali jednotlivé vitrínky s kabelkami LED pásky a do výlohy byl zavěšen profil LIPOD s LED pásek 15W/m. Jako hlavní osvětlení v prodejně se použili LED panely. Dokonce reklamní tabuli jsme osvětlovali LED pásky. Foto 1,2.

zavesny-lipod
DEMIX-prodejna-LED-panely
WP_20160129_17_04_25_Pro
WP_20160128_18_37_19_Pro
demix_vymena_svetel-1-compressor

BRNO JOSEFSKÁ

Další prodejna byla na Josefské v Brně. Zde v prodejně se osvětlovali regály s kabelkami, výloha a venkovní reklamní tabule. Osvětlení regálů v prodejně DEMIX LED pásky umístěné do profilu Stos alu. Osvětlení výlohy pomocí LED pásků a obnovení reklamní tabule, která měla zastaralý systém osvětlení. Foto 3,4.

Brno
Prodejna

BRNO FUTURUM

Na prodejně ve Futuru v Brně jsmě měnili staré výbojky za downlighty, které mají dobré CRI neboli index podání barev a tudíž se už nemůže stát, že by kabelka, kterou si koupíte měla jinou barvu v obchodě a jinou na denní světle.

Pro srovnání jsou zde fotky (5) před a po.

Co myslíte? Co je lepší?

POUŽITÉ KOMPONENTY

LED pásky:15W/m6W/m

Hliníkové profily: LIPODSTOS

Ostatní svítidla: LED panely, downlighty

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.