Litex Brno

Na prodejnu LITEX nás zavolali, abychom jim vymysleli osvětlení z LED pásků. Stávající zářivková svítidla byla totiž nedostačující a nevyhovující kvůli časté nefunkčnosti. Do kazetového stropu se většinou místo zářivkových těles volí LED panely, které ale obvykle mají stejný efekt jako zářivky a nenasvítí nám prostor více. Nebo se volí LED trubice místo klasických trubic, ale není to řešení, které jsme zvolili my.  My jsme se rozhodli pro moderní osvětlení formou čistých linií z profilů lipod a LED pásků. Tyto linie dostatečně osvítí celou prodejnu a tím, že nejsou jen jednotlivé čtvercové body, ale dlouhé linie, nestane se Vám, že v nějakém místě máte nedostatek světla a v některém zase více.

Litex Brno

LED PÁSKY

LED pásky jsme zvolili 15W/m v barvě neutrální bílé, která napomáhá věrohodně zobrazovat barvy, což je v prodejně s plavkami a sportovním oblečením důležité.  LED pásky se umístily do profilu Lipod, který do těchto prostor vyhovoval nejlépe. K profilu se použil mléčný difuzor, který zaručí ještě větší rozptýlení světla. Svítidla jsou rozmístěná ve všech částech prodejny tak, aby i nad převlékacími kabinkami bylo dostatek světla.

Litex_led_pasky
Osvetleni_prodejny
Litex_venkovni_reklama
Litex_bodovky
Litex_prodejna_osvetleni

VÝLOHA

Kromě LED pásků, se zde instalovali také i LED žárovky a panely do prostorů výlohy.

Brno
Prodejna

PRŮBĚH INSTALACE – VIDEO

Na to jak probíhala celková instalace, se můžete podívat na video z montáže anebo se inspirovat dalšími videi na našem blogu.

POUŽITÉ KOMPONENTY

Profil: Lipod

Difuzor: HS22 mléčný

Zdroj: Meanwell

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.