Ateliér Indigés

Majitelé ateliéru Indigés nás oslovili, abychom jim navrhli světla na míru. Po konzultaci s architektem a domluvení všech detailů, jsme mohli celkovou instalaci realizovat a začít s montáží světel na míru.

Ateliér Indigés

SVÍTIDLA Z LED PÁSKŮ

V celém ateliéru jsou svítidla z LED pásků až na žárovky u baru.
Led pásky byly navrženy v celém ateliéru. Všechny LED pásky jsou umístěné v hliníkových profilech a to v profilu lipod a mikro. V ateliéru je kombinace jak vsazených svítidel tak i přisazených.

Díky tomu, že se zaměřujeme na svítidla vyrobená na míru, neměli jsme problém osvětlení použít i do zábradlí, kdy LED pásky vytvořily příjemné podsvětlení, pokud je zrovna vernisáž a je v ateliéru přítmí.

Hlavní světlo bylo vytvořené z profilů lipod, kdy celkové svítidlo má 700 W a slouží ve dne i v noci jako svítidlo při malování obrazů a sochání.

Z profilů Lipod můžete vytvořit libovolné hranaté tvary a tím vytvořit vždy jedinečnost a originálnost svítidla. Led pásky mají tu výhodu, že je můžete stmívat a díky jednomu ovladači můžete nezávisle na sobě stmívat různá svítidla a vytvořit si tak intenzitu světla podle Vašich potřeb.

Světlo-v-zábradlí1
Světla-na-míru1
Led-pásky-v-ateliéru1-e1519129197168
Brno
Ateliér

POUŽITÉ KOMPONENTY

Profily: lipodmikro

LED pásky: 26W/m15W/m

Zdroje: mean well 

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.