Firma Twata

Společnost TWATA se zabývá zakázkovou výrobou oblečení, spolupracujeme s nimi již delší dobu.
Před vánocemi roku 2017 se stěhovali do nových prostorů a tak nás požádali o pomoc s osvětlením celkem 350m čtverečných členitého prostoru.
Osvětlovali jsme výrobní halu, chodby, technické zázemí a kancelář.

Firma Twata

OSVĚTLENÍ HALY

Pro osvětlení haly jsme potřebovali zvolit svítidla, která by svítila plošně a na pracovních stolech by vytvářela bezestinné prostředí a zároveň, aby byla svítivost aspoň 500 luxů.
Pro tyto účely jsme použili hliníkovou konstrukci, kterou jsme propojili jednotlivé trámy a na ně až umístili profil Mikro s čirým difusorem.
Jako zdroj světla jsme použili LED pásek 15w/m 24v s barvou chromatičnosti studená bílá.
Výsledek se nám podařil velmi slušně, požadavek na svítivost jsme překonali, opakovaným měřením jsme naměřili rozsah 550-700 luxů na pracovním stole, světlo je krásně plošné a na stolech by se jen těžce hledalo místo, které není dobře osvětlené.
IMG_4924
IMG_4923
IMG_4930

OSVĚTLENÍ CHODBY

Když vejdete do nové provozovny TWATA, je před vámi dlouhá chodba, která vede do kanceláře. Chtěli jsme tuto všední místnost trochu vyšperkovat, a proto jsme ji osvětlili po celé délce LED páskem o výkonu pouhých 6w/m v barvě studené bílé. I s takto slabým LED páskem jsme v chodbě naměřili  200luxů.
Brno
výrobní hala

OSVĚTLENÍ KANCELÁŘE

Kancelář jsme osvětlili LED páskem o výkonu 15w/m v barvě neutrální bílá, rovněž jsme na přání zákazníka instalovali k páskům 4 kanálový stmívač Mi-light. Ve finále jsme se rozhodly využít všechny kanály a tak jsme přidali řídící jednotky ještě k dekorativnímu osvětlení za televizí a k osvětlení na zdi.

POUŽITÉ KOMPONENTY

LED pásky: 15W/m6W/m

Profil: Mikro

Difuzor matný mikro

Stmívač: MiLight

Zdroje: Mean Well

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.