Osvětlení podkroví

Podívejte se na všechny katalogy našich dodavatelů

Máte v domě podkroví? A nevíte si rady jak vymyslet světlo, aby bylo dobře rozprostřené?

Montéři z Valmaxu vymysleli svítidlo, které je vyrobené z LED pásků a speciálního hliníkového profilu. Svítidlo spojuje čistý design, vysokou svítivost, nízkou spotřebu a příznivou cenu. Díky matnému difuzoru, (krytka, která chrání pásek před nečistotami) se světlo rozprostře do všech stran a vy dobře uvidíte v celé místnosti.

Svítidlo má 50 W a nahradí Vám spolehlivě dvě 100 W klasické žárovky. Má až 2 metry a schová se pěkně do rohu, takže Vám nezničí ani celkový pohled na místnost a spíš Vám místnost krásně designově doplní.

Jeho instalace není složitá, připravený pásek jen nalepíte do příslušného profilu a profil buď navrtáte nebo nalepíte na zeď. S instalací Vám ale rádi pomůžeme.

Jednou z hlavních předností tohoto svítidla patří také to, že je složeno z jednotlivých komponentů, které se na trhu vyskytují už delší dobu a pro jejich všestranné využití se budou využívat nadále. V případě poruchy kteréhokoliv z komponentů (napájecí zdroj, LED pásek, stmívač…) lze tento komponent nahradit a svítidlo funguje dále. Toto především oceníte po skončení standartní záruční doby (u nás 3-5let).

Navigace článku

Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.