Hlavní 87, Brno Komín
Doprava zdarma od 3000 Kč

Výroba svítidel

Pro naše zákazníky poskytujeme ten nejlepší servis. Nejsme jen prodejna, která Vám prodá svítidla. Tím to pro nás nekončí, spíš začíná. Našim úmyslem je hlavně, aby Vám svítidla přesně pasovala. Již od počátku naší firmy dodáváme svítidla včetně instalace a nedokážeme si představit, že by se tento náš úmysl nějak změnil.

Za tu dobu jsme nainstalovali velkou řadu svítidel a většina z nich byla svítidla na míru.

Svítidla na míru

Svítidla na míru vyrábíme ve většině případů z LED pásků a hliníkových profilů. Hliníkové profily jsou různých tvarů a rozměr profilu je jen na Vás. Profily Vám můžeme nařezat různě do úhlů a vytvořit tak svítidlo jak pravidelných tvarů jako je obdélník či čtverec, tak i do nepravidelných tvarů, které si namyslíte.

A protože mnoho z Vás chce od nás i svítidla kruhová, začali jsme na Vaše přání tato svítidla vyrábět. Tyto svítidla jsou větších rozměrů, od průměru 800mm a skládají se z hliníkového profilu, který Vám můžeme nalakovat do požadované barvy, z výkonných LED pásků a napínané fólie. Žádné plexi, ale fólie, přes kterou se nic dovnitř nedostane.

Svítidla na míru mohou být zavěšená, přisazená nebo vsazená, záleží na Vašem prostoru a možnostech.

S výběrem Vám rádi poradíme, stačí nás kontaktovat a my Vám sdělíme, zda je svítidlo možné vyrobit a kolik je jeho konečná cena.

Svítidla na míru
x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.