Vážení zákazníci,

z důvodu opatření vlády a složité situace je naše prodejna uzavřená. Poptávky  ale stále vyřizujeme telefonicky nebo e-mailem.

Výdej objednaného zboží je stále, jen z důvodu ochrany našich zaměstnanců je zboží vydáváno po telefonické domluvě a to v hodinách od 8:00 – 15:00.

Platba je dovolena pouze předem na účet, proto objednávejte prosím zboží pomocí emailu nebo telefonicky, kde Vám se vším poradíme. 

Rádi Vám i v této složité době vyrobíme svítidlo na míru, ať na to pečení nebo šití dobře vidíte.

Věříme, že společně vše zvládneme a zase budeme všichni fungovat jako dřív.

Valmax tým

 

mapa výdejny

 

Nový koncept Valmaxu

Koncept naší firmy se lehce bude lišit než jste byli doposud zvyklí. Naše firma se stěhuje, protože potřebujeme už větší prostory na výrobu.

Firma se i nadále bude zabývat zakázkovou výrobou, ale ve větším rozsahu. Nebudou to už jen malá zákaznická díla, ale převážně designová svítidla velkých rozměrů a osvětlení do celý domů a bytů. Proto už nebudeme na staré adrese, ale budeme se s Vámi setkávat jak u Vás při rekonstrukcích nebo na stavbách, ale hlavně v našem designovém showroomu Šolc design, kde můžeme navrhnout jak osvětlení, tak se můžeme podívat i na komplexní řešení pro vaši rekonstrukci.

A pokud jste si objednali osvětlení pod kuchyňskou linku nebo jste velkoobchodní zákazníci, tak pro Vás budeme mít prostor v našem výdejním místě na Stránského 28 v Brně Žabovřeskách.

Budeme se těšit na další spolupráce s Vámi.

Valmax tým

SHOWROOM

Kontakt

Osobní schůzky

po tel. domluvě:

Šolc design café
Jarmily Kurandové 8, Brno 612 00
andrea.k@valmax.cz 724812910

Otevírací doba

Pondělí – Pátek:

10:00 – 12:00 / 15:00 – 17:00
So – Ne, svátky: zavřeno

Náš tým

Jsme malá firma s rodinnou atmosférou. Firma o 6 zaměstnancích, ale každý je profesionál a skvěle ovládá svou práci. Jsme zastánci osobního přístupu, a proto Vám vždy věnujeme dostatek času. Rádi Vám s čímkoliv pomůžeme, naše specializace najdete v jednotlivých medailoncích. Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit.

FotkyFoto_obchodni-muz-kresleny-prezentace_54372545 (1)
Maxim KELECSÉNYI
Jednatel
500516216
Andrea KADUROVÁ
obchodní zástupce, schůzky, obhlídky
depositphotos_116272612-stock-illustration-man-avatar-isolated-icon-design
Michal NEŠPOR
montér
36894796-stone-age-man-holding-ancient-tool-vector-illustration-cartoon--Stock-Photo
Lukáš POTÁČEK
Vedoucí montážní skupiny

Kontaktujte nás!

kontakt valmax

Info

+420 530 311 009, +420 725 808 365 Showroom a prodejna
info@valmax.cz

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.