Osvětlení domácností

Vaše představy jsou pro nás prioritou

Již 10 let se specializujeme na osvětlení do domácností a s radostí vyhovíme vašim individuálním požadavkům a představám. Bez ohledu na to, zda potřebujete osvětlit celý dům, nebo máte zájem pouze o radu ohledně závěsného svítidla nad stolem či výběr venkovního osvětlení, jsme tu pro vás.

Inspirovat se můžete na našich stránkách níže, kde najdete širokou škálu osvětlení pro domácnost. Chceme vám poskytnout nejenom kvalitní produkty, ale také odborné poradenství při výběru. Dejte nám vědět o svých požadavcích a rádi vám poradíme.

Produktů v nabídce
0 +
Let na trhu
0
Rozsvícených domácností
0 +

VALMAX

Komplexní osvětlení domácnosti

Komplexní osvětlení domácnosti spočívá v instalování osvětlení do celého bytu/domu, ne pouze do jednotlivé místnosti. Nezáleží na tom, zda osvětlujeme novostavbu nebo starší domy, se vším si poradíme. Komplexní osvětlení domácností je výbornou variantou pro ty, co si přejí mít sladěný celkový vzhled osvětlení domácnosti.

osvětlení podhledu - kadernictvi

LED osvětlení podhledu

Osvětlení podhledů

Osvětlení podhledu je možné realizovat buď jako hlavní osvětlení nebo jako dekorativní. Do podhledu se nainstaluje LED pásek, kde lze zvolit bílou barvu, barevné pásky nebo RGBW, který osvětlí podhled zároveň bíle i barevně. Pro přesné informace nás neváhejte kontaktovat, podhledů je mnoho druhů a každý má svoje specifikum.

Osvětlení kuchyně

Osvětlení kuchyňské linky

Kuchyňská linka poskytuje mnoho prostoru pro praktické i dekorativní osvětlení. Nejčastěji se osvětluje pracovní plocha, ale tím to rozhodně nekončí. LED pásky je možné osvětlit horní část skříněk, dolní část skříněk, dokonce i jednotlivé poličky. Osvětlit se dají bíle i barevně, záleží jen na Vás.

Osvětlení kuchyňské linky

Inspirace a realizace osvětlení

Osvětlení skříně

Osvětlení nábytku

Osvětlení nábytku se již neřeší prakticky ničím jiným než LED pásky. Vždy je ale potřeba určit si, zda se bude jednat o dekorační osvětlení nebo praktické. Dekorační osvětlení postačuje nasvítit slabšími LED pásky, kdežto praktické osvětlení jako osvětlení skříní je lepší zvolit silnější. Svěřte se do rukou odborníků, kteří Vám poradí, co se hodí do vašich podmínek.

Osvětlení nábytku

Prosvětlené stropy

Napínané stropy

Napínaný strop je strop, který je vyrobený ze speciální pnuté fólie. Tato fólie je osvětlená pomocí LED pásků, a to buď v celé ploše nebo jen po obvodu. Napínaný strop může být i nesvítící a vytvoří tak luxusní design celé místnosti.

Venkovní LED osvětlení

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení je specifické tím, že musí být voděodolné, aby vydrželo rozmary počasí. Osvětlit můžete terasy, příjezdové cesty, chodníky či bazény. Použit se dají LED pásky se speciální voděodolnou úpravou, reflektory na čidlo či originální designová venkovní svítidla.

venkovní osvětlení

Výpočet Osvětlení

Řešíte osvětlení kanceláře, výrobní haly, prodejny anebo školních tříd? Tak tady nesmíte zapomenout na světelný výpočet, který je daný normou ČSN EN 12464. Tento výpočet Vám rádi zpracujeme společně s nabídkou. Neváhejte nás kontaktovat, aby Váš prostor byl správně osvětlen a nemuseli jste řešit nepříjemnosti s hygienou.

Osvětlení zrcadla

Osvětlení koupelen

V koupelně se skrývá mnoho prvků, které lze vhodně osvětlit. Možné je vytvořit hlavní osvětlení místnosti, praktické osvětlení zrcadel, dekorační podsvětlení zrcadel, osvětlení vany, sprchového koutu či poliček. Volba je na Vás.

Brokis

Závěsné osvětlení

Závěsná svítidla

V některých případech je žádoucí přiblížit svítidla osvětlované ploše. Pro tento účel jsou přímo stvořená závěsná svítidla. Nejčastěji se tento druh používá na osvětlení jídelních stolů, barových pultů nebo tam, kde je strop příliš vysoký, aby nasvětlil dobře plochu pod ním. Buď si můžete vybrat svítidla od našich dodavatelů anebo si vyrobit svítidlo přímo od nás.

Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.