Osvětlení nábytku

Osvětlení nábytku se již neřeší ničím jiným než LED pásky. Pro toto osvětlení je vždy nutné předem si promyslet k čemu bude určené. Některé scény je vhodné nasvětlit dekoračně, slabšími LED pásky. Ostatní scény je nutné osvětlit LED páskem silnějším. Výjimkou není ani osvětlování barevnými pásky, a to buď v jednotlivých barvách nebo RGB či RGBW pásky.

vyroba svitidel

LED osvětlení

Kreativní osvětlení skříně, botníky a šuplíky

Osvětlit lze velké množství nábytku. Běžné je osvětlení skříní, šuplíků, botníků, knihovniček, jednotlivých poliček, osvětlení postelí a za postele, konferenčních stolů, stolů pod televizi, nebo osvětlení za televizí. 

Při osvětlování skříní, botníků či šuplíků je výhodné instalovat osvětlení spolu se senzorem na vypínání a zapínání, který reaguje při otevírání a zavírání, takže se světlo rozsvítí v okamžiku, kdy otevřete. Samozřejmě je možné umístit do skříně i klasický mechanický vypínač.

V našem rozsáhlém sortimentu pro osvětlení nábytku spojujeme funkcionalitu, design a moderní technologie. Naše široké spektrum produktů zahrnuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli důkladně osvítit a zvýraznit krásu vašeho prostoru. Máme pro vás stylová led osvětlení nábytku a elegantní svítidla. Navíc nabízíme osvětlení nábytku RGB, které vám umožní hrát si s barvami a atmosférou vašeho interiéru.

osvětlení nábytku
osvětlení skříně
osvětlení dřevěných schodů
osvětlení niky
unnamed-4

Osvětlení nábytku

LED pásky: vsazené a přisazené profily pro nábytek

Pásky se mohou instalovat jak do vsazeného profilu, tak do přisazeného profilu. Výhodou vsazeného profilu je, že v nábytku nezabírá žádný prostor a nezavadíte o něj. Musí se však vyfrézovat drážky přímo v nábytku. Přisazený profil je naopak poněkud šetrnější k nábytku, jelikož se do něj nemusí vůbec vrtat a profil se nalepí pomocí oboustranné lepící pásky, avšak vyčnívá.

Nábytek lze osvětlit jak bílou barvou, většinou pro praktické účely, tak barevně k dekoračním účelům.

Naše led osvětlení nábytku je tím pravým řešením pro ty, kteří hledají energeticky úsporné a dlouhotrvající osvětlení. LED technologie poskytuje jasný svit a zároveň minimalizuje energetickou spotřebu, což znamená nižší náklady na elektrickou energii a ekologičtější provoz. Díky LED osvětlení můžete zvýraznit svůj nábytek a vytvořit moderní atmosféru ve vašem interiéru.

Pokud hledáte něco výjimečného, naše osvětlení nábytku RGB vám umožní vytvářet různé světelné efekty a podsvícení podle vašich představ. Tato inovativní technologie vám dává možnost přizpůsobit atmosféru vašeho domova dle aktuální nálady nebo situace.

Věříme, že naše osvětlení nábytku může být tím způsobem, jak podtrhnout krásu vašeho nábytku a přidat do vašeho domova více světla a stylu. Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku, ať už hledáte led osvětlení nábytku, designová svítidla osvětlení nábytku, nebo osvětlení nábytku RGB. Jsme tady, abychom vám pomohli vytvořit prostředí, které si zasloužíte.

Inspirujte se našimi realizacemi

Napište nám a my Vám mile rádi pomůžeme s osvětlením vašich prostor!


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.