Výroba svítidel

Pro naše zákazníky poskytujeme ten nejlepší servis. Nejsme jen prodejna, která Vám prodá svítidla. Tím to pro nás nekončí, spíš začíná. Našim úmyslem je hlavně, aby Vám svítidla přesně pasovala. Již od počátku naší firmy dodáváme svítidla včetně instalace a nedokážeme si představit, že by se tento náš úmysl nějak změnil. Za tu dobu jsme nainstalovali velkou řadu svítidel a většina z nich byla svítidla na míru.

Výroba svítidel

LED svítidla všech druhů na míru

Svítidla na míru vyrábíme ve většině případů z LED pásků a hliníkových profilů. Hliníkové profily jsou různých tvarů a rozměr profilu je jen na Vás. Profily Vám můžeme nařezat různě do úhlů a vytvořit tak svítidlo jak pravidelných tvarů jako je obdélník či čtverec, tak i do nepravidelných tvarů, které si namyslíte.

Od počátku působení naší firmy nás velmi bavilo a naplňovalo vyrábět různé typy svítidel, převážně za pomocí LED pásků a hliníkových profilů. V některých případech si vyrábíme z hliníku těla svítidel a osazujeme je těmi nejmodernějšími LED čipy od prémiové značky Bridgeluxu a optickými členy od Finské firmy LEDIL. Svítidla vyrábíme tak, aby vždy s maximální mírou splnili požadavky zákazníků na co nejkvalitnější světlo. I proto si necháme LED pásky osazovat čipy na míru, abychom mohli kontrolovat jejich kvalitu a zároveň si sami určovat výkonové kategorie LED pásků. U LED pásků preferujeme jako výrobce jejich barevné podání, svítivost, počet LED/m a kvalitu lepící pásky. 

VALMAX showroom svítidel Brno

Výroba svítidel

Zakázková výroba - inspirujte se desítkami svítidel a lustrů v našem Showroomu svítidel v Brně

Vaše představy a nápady jsou pro nás pokladem. S naší zakázkovou výrobou svítidel a lustrů můžeme převést vaše myšlenky do skutečnosti. Ať už se jedná o klasický či moderní design, máme dovednosti a vášeň vytvořit svítidla, která budou nejen osvětlovat váš prostor, ale také mu dodají jedinečný šarm.

Podívejte se na realizace osvětlení vlastní výroby

Máte nápad? Rádi ho zrealizujeme!

Pokud ale upřednosťnujete osobní kontakt, chápeme to! Navštivte náš Showroom svítidel Brno na adrese Kaštanová 125a, 620 00 Brno-Tuřany.


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.