Osvětlení galerie a ateliérů

Mimo jiné osvětlujeme i galerie, v nichž je velice důležité myslet na to, aby konkrétní díla byla správně nasvícená. Při osvětlování obrazů je potřeba myslet na správný úhel svitu a na správné CRI, neboli indexu podání barev, aby obrazy působily přesně tak jak mají a nezkreslovalo nám světlo barvy obrazu.

Osvětlení firem

Designová LED svítidla do ateliéru a galerií

Při osvětlování galerií se používají tracking lighty, které osazujeme čipy s nejlepším indexem podání barev. Výhodou tracking lightů je jejich možnost různého natáčení do úhlů a tím nasvětlení určitého bodu nebo místa.

Pokud se jedná o ateliér a potřebujete nasvětlit celý prostor rovnoměrně a přitom designově je dobré zvolit LED pásky hliníkových profilech. A to buď přisazené na stěnu, vsazené do zdi  a nebo závěsné, pokud potřebujete svítidla přiblížit.

led-pásky-ateliér
osvětlení domácnosti lucis
Led-pásky-v-ateliéru1up
osvětlení galerie

Designové LED pásky s profily

U pásků s profily si můžete zvolit libovolnou délku, zvolit si nejideálnější profil pro Váš interiér a tím celkově sladit design celého ateliéru.

Každá galerie a ateliér má jiné požadavky a jiné možnosti a proto je dobré si domluvit osobní schůzku s našim specialistou a domluvit se tak na nejlepším řešením pro Váš prostor.

Podívejte se realizace galerií a ateliérů

Pomůžeme vám s osvětlením vaší galerie nebo ateliéru!

Pokud ale upřednosťnujete osobní kontakt, chápeme to! Navštivte náš Showroom svítidel Brno na adrese Kaštanová 125a, 620 00 Brno-Tuřany.


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.