Osvětlení podhledů

Při osvětlování podhledu si musíme položit otázku, zdali má sloužit jako hlavní osvětlení nebo jako dekorace. V případě dekoračního osvětlení není důležitá velikost podhledu. Nejčastěji do něj instalujeme buď nejslabší bílý LED pásek  nebo  LED pásky barevné. V poslední době se čím dál častěji setkáváme s přáním zákazníků mít osvětlený podhled barevnou i bílou barvou.

osvětlení domácnosti
osvětlení podhledu - kadernictvi

Podhledové světlo

LED pásek pro podhled

Pro tato řešení existuje LED pásek RGBW, který vyhovuje těmto požadavkům. Pomocí ovladače si můžete zvolit buď pásek barevný nebo bílý. Barva bílého pásku je buď teplá bílá 3000 K, denní bílá 4500 K nebo studená bílá 6000 K.

Osvětlení podhledu se dá použít i jako hlavní svítidlo, je však potřeba počítat s jistou ztrátou světla, která vzniká odrazem od stropu. U hlavního svítidla je potřeba použít silnější LED pásky. A to buď 26W/m nebo 15W/m. Podhledové světlo a osvětlení podhledů je super ambientní řešení pro vaše prostory. 

strop_tramy-e1509975865701
osvětlení restaurace
ob_bily
Kopie-souboru-kuchynskeskrinky_hore

Intimní světlo a instalace LED pásku

Pro případ, kdy chcete jen intimní světlo z hlavního svítidla, můžete intenzitu světla ztlumit pomocí ovladače.

Pro ideální rozptyl světla je zapotřebí, aby byl strop snížen o 10 cm, respektive, aby byla mezera mezi LED pásky a stropem aspoň 10 cm. LED pásek pak instalujeme do rohových profilů tak, aby svítil směrem do místnosti.

Pro přesné informace nás neváhejte kontaktovat, podhledů je mnoho druhů a každý má svoje specifikum.

Podhledové světlo do koupelny a bílý LED Pásek

Náš bílý LED pásek není jen světelný zdroj; je to skvostný prvek, který přináší do vašich podhledů jemné, teplé světlo. Použití tohoto pásku je prakticky neomezené. Můžete ho umístit pod poličky, do skrytých regálů nebo kolem dekorativních prvků, čímž vytvoříte subtilní světelné akcenty, které dodají vašemu prostoru unikátní atmosféru.

Galerie osvětlení podhledů
a podhledové světlo

Napište nám o nezávaznou nabídku ambientního osvětlení podhledů ve vaší domácnosti!


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.