Osvětlení kadeřnictví a Barber shopu

V kadeřnictví  se snažíme dosáhnout světla s co nejlepším CRI (index podání barev), aby barva vlasů vypadala stejně jako na denním světle. Volíme svítidla plošná, aby svítila na zákazníka ze všech stran a rovnoměrně osvítila prostor.

Osvětlení kadeřnictví a Barber shopu

Perfektní osvětlení pracovního místa pro skvělý účes

Tyto svítidla se vybírají většinou přisazená a na osvětlení detailů se přidává svítidlo závěsné, které může být různých rozměrů a tvarů.

V kadeřnictví je důležitá barva světla, někteří kadeřníci rádi volí studenou bílou, jiní zase spíše denní bílou, která je nejbližší dennímu světlu. Vždy záleží na přání zákazníka (kadeřníka).

barbershop_svetlo_na_miru
barbershop_svetlo_na_miru
brana
osvětlení podhledu - kadernictvi
osvětlení podhledu - kadernictvi

VALMAX showroom svítidel Brno

Výběr ideálního osvětlení kadeřnictví na míru

Každé kadeřnictví má trošku jiné prostory a proto je potřeba si zvolit přesně to co je pro Váš prostor nejlepší a co Vám nejvíce vyhovuje. Možností je mnoho, proto je dobré se poradit s našimi specialisty, kteří Vám poradí, jaké svítidlo je zrovna pro váš prostor nejlepší.

Podívejte se na naše realizace osvětlení v kadeřnictví

Nechte si nacenit osvětlení Vašeho kadeřnictví zcela ZDARMA!

Pokud ale upřednosťnujete osobní kontakt, chápeme to! Navštivte náš Showroom svítidel Brno na adrese Kaštanová 125a, 620 00 Brno-Tuřany.


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.