Svítidla do koupelny

Osvětlení koupelny

V koupelně mnoho domácností nemá okno a ideální osvětlení je zde tedy ještě důležitější. Kromě hlavního osvětlení místnosti, se nejčastěji osvětluje zrcadlo, prakticky i dekoračně, sprchové kouty, dekorační osvětlení vanypoliček, atd.

osvětlení niky

Osvětlení koupelny

Osvětlení zrcadel

Osvětlení zrcadel je velmi důležité hned z několika důvodů.

Za prvé na sebe potřebujete vidět, když se na sebe do zrcadla díváte. Mnohdy se jedná o druhý světelný zdroj v koupelně a my jsme zastánci toho, že jedno svítidlo na stropě prostě nestačí.

Svítidla je potřeba rovnoměrně rozložit po místnosti a zrcadlo se přímo nabízí k tomu. Na první pohled není vidět, že se jedná o světlo nad zrcadlo, jakmile se ale rozsvítí, vyzařuje z něj velmi příjemné světlo a je rozloženo do prostoru. Plní tak funkci jak “dokreslovacího” svítidla, tak svítidla, které si zapnete například večer, když nechcete být oslněni hlavním svítidlem.

Zrcadla dodáváme již včetně osvětlení, v případě, že zrcadlo máte, osvětlíme jej. Zrcadla osvětlujeme buď po obvodu nebo na něj umístíme profil s LED páskem, který svítí přímo na vás. Některé typy osvětlení zrcadel naleznete vystavené u nás na prodejně.

osvětlení koupelny
20543641_1582047331845808_5722675987585249770_o
osvětlení koupelny
osvětlení wc
13920336_1202498526467359_9106020658979786451_o

Osvětlení sprchových koutů

Osvětlení sprchových koutů je možné díky speciální voděodolné úpravě svítidla. LED pásek umístěný do hliníkového profilu se zalije speciální hmotou, epoxidem, díky které je svítidlo chráněno proti vodě i vlhkosti.

Tato hmota může být jak čirá, tak zmatněná, kdy nepropustí tolik světla a jednotlivé body nejsou viditelné a tolik neoslňují.

Osvětlení do koupelny: LED inovace pro Vaši oázu pohody

Hledáte ideální osvětlení koupelny? Ať už toužíte po dokonalém osvětlení zrcadla v koupelně nebo inspirativních LED řešeních, u nás najdete to pravé. Moderní LED osvětlení do koupelny nejen zvyšuje estetiku prostoru, ale také nabízí energeticky účinnou a trvanlivou alternativu. Procházejte naše kolekce a nechte se inspirovat různými styly a možnostmi. Ať už hledáte diskrétní osvětlení zrcadla nebo celkové osvětlení koupelny, naše široká škála produktů vás jistě osloví. Vytvořte si v koupelně dokonalou atmosféru s naším osvětlením a zažijte každodenní relaxaci v novém světle.

Koukněte se na naše svítidla do koupelny v našem showroomu Brno!

Potřebujete poradit? Napište nám, rádi vám pomůžeme s osvětlením vaší koupelny


Osvětlení koupelny inspirace

Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.