Osvětlení firem

Profesionální osvětlení pro vaši firmu

Nejenom pro domácnosti, ale také pro komerční prostory jsme realizovali mnoho projektů osvětlení. Máme zkušenosti s osvětlováním kanceláří, prodejen, skladů a dalších podnikatelských prostor. S radostí vám pomůžeme a poskytneme odborné poradenství při výběru osvětlení, které nejlépe odpovídá potřebám vaší firmy.

Díky našim znalostem a dlouholeté praxi jsme schopni navrhnout efektivní a kvalitní osvětlení, které splní všechny vaše požadavky. Bez ohledu na to, zda potřebujete osvětlit kancelářské prostory, obchodní plochu nebo skladový prostor, budeme vám k dispozici. Naše služby zahrnují i výpočet a optimalizaci osvětlení, abychom zajistili co nejlepší výsledek.

Produktů v nabídce
0 +
Let na trhu
0
Rozsvícených domácností
0 +

Perfektní osvětlení podniků

Osvětlení restaurace

Osvětlení v restauraci, baru či kavárně je důležitou součástí celkového vzhledu a může vytvořit příjemnou, ale i nepříjemnou atmosféru. Svěřte se proto do rukou odborníků. Osvětlíme Vám celé místnosti, bary, jednotlivé detaily či cokoli si budete přát. Osvětlení ladíme podle celkového designu Vašeho podniku.

osvětlení restaurace
IMG_20170913_135742

Designové osvětlení

Osvětlení obchodu

Při osvětlování obchodů je důležité dbát hlavně na dvě věci, a to na nasvětlenost produktů a kvalitu světelného podání. To je důležité hlavně proto, aby vaše produkty dobře vynikly a také vypadaly ve správných barvách. Samozřejmostí je také volba svítidla vzhledem k celkovému designu prodejny.

Perfektní nasvícení místnosti

Osvětlení galerií a ateliérů

V galeriích a ateliérech je důležité, aby byla díla nasvětlená tak, aby co nejlépe vynikla. Vhodné jsou do těchto prostor tracking lighty, které lze namířit na konkrétní místo a osvětlit tak požadovanou věc.

Led-pásky-v-ateliéru1up

Podívejte se na realizace osvětlení firem všech typů

Osvětlení kadeřnictví

LED nasvícení pracovního místa

Osvětlení kadeřnictví

V kadeřnictví je důležité použít větší, celoplošné svítidlo, aby se docílilo dobrého osvětlení člověka ze všech stran a nebylo potřeba neustálého”natáčení křesla za světlem”. Podstatné je také použití neutrální barvy světla, která zajistí, že barva v kadeřnictví bude vypadat stejně jako na denním světle.

Designové osvětlení kanceláří

Osvětlení kanceláří a výroben

U výrobních prostorů a kanceláří je důležitá především dobrá viditelnost a ostrost světla, aby se zde dobře pracovalo. Také se většinou používá studená, případně denní bílá barva.

osvětlení kanceláře

Výpočet Osvětlení

Řešíte osvětlení kanceláře, výrobní haly, prodejny anebo školních tříd? Tak tady nesmíte zapomenout na světelný výpočet, který je daný normou ČSN EN 12464. Tento výpočet Vám rádi zpracujeme společně s nabídkou. Neváhejte nás kontaktovat, aby Váš prostor byl správně osvětlen a nemuseli jste řešit nepříjemnosti s hygienou.

Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.