Praha Vršovice

V jedné z pražských bytových jednotek, umístěné ve čtvrti Vršovice, se nedávno objevil článek na novinkách, který popisoval úpravu interiéru. V rámci této renovace bylo kladené zvláštní důraz na osvětlení, přičemž bylo vyrobeno několik svítidel na míru od naší firmy. Mezi nimi se vynořují dva zvláště zajímavé kousky, které stojí za zmínku.

Praha Vršovice

Prstenec vyrobený na míru

Prvním z nich je impozantní světelný prstenec Folight s průměrem přesahujícím dva metry, umístěný v obývacím prostoru. Toto unikátní svítidlo bylo zcela vyrobeno naší vlastní výrobou a dodává místnosti neobyčejnou atmosféru. Jeho design je sofistikovaný a jeho osvětlení je jemné a příjemné, což dodává interiéru eleganci a harmonii.

Přestavba byla vymyšlena a plánována v těsné spolupráci investorů s architekty. „Klientovi záleželo na celkové koncepci i na detailu. Měl tolik potřebný cit pro materiál a sám kladl důraz na to, aby jednotlivé prvky zapadly do celku,“ dodávají architekti.
kruhové osvětlení obývacího pokoje
vyroba svitidel
osvětlení koupelny

Křížové svítidlo

Druhým zajímavým svítidlem je výrazná světelná linie ve tvaru kříže. Toto svítidlo poutá pozornost svým netradičním designem a zaujme návštěvníky hned při vstupu do místnosti. Jeho jedinečný tvar a osvětlení vytvářejí kontrast s okolním prostředím a dodávají mu zvláštní charakter.

Praha – Vršovice
Domácnosti

Renovace tohoto pražského bytu v sobě spojuje půvab staré doby s moderním designem a touhou po objevování vzdálených krajů.

Naše svítidla na míru se stala nedílnou součástí této úpravy bytu a přispívají k jeho jedinečnému a osobitému vzhledu. Jsme hrdí na to, že jsme mohli přinést do tohoto prostoru naši kreativitu a profesionální dovednosti.

Pokud se také chystáte na renovaci svého domova a hledáte unikátní svítidla, rádi vám pomůžeme s jejich výrobou na míru, která bude dokonale odpovídat vašim představám.

Návrh interiéru: architekti www.05studio.cz

Foto: @fabophotography

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.