Liquid bread

Pro majitele Liquid pubu jsme dělali již několik restaurací v Brně a v Havlíčkově Brodu. K této zakázce jsme se Však dostali ještě v době, kdy se teprve likvidovala původní restaurace a vznikala na místě nová. Pustili jsme se tedy do toho pořádně a bez kompromisů.

Liquid bread

RESTAURACE

Jakmile vejdete poprvé do této restaurace na vaše oblíbené jídlo, cítíte tu útulnou atmosféru s prvky moderního světelného umění a to je přesně to, co jsme se snažili pomocí světel dosáhnout. Na stropě jsou umístěny lustry s textilními kabely a se žárovkami o barvě chromatičnosti 2200k, tudíž extrémně teplá barva. Ale je to právě ta barva, která simuluje to “teplo domova” a díky těmto světlům si vychutnáte jídlo až do úplně posledního sousta.

IMG_4949
IMG_4953
IMG_4964
IMG_4988
IMG_4996

PODSVÍCENÁ STĚNA A SLOUP

Při rozhledu restaurací si nemůžete nevšimnout svíticího sloupu a svíticí posuvně zdi. Oba prvky jsou na místě pro hezké smíchání retro lustrů a moderního osvětlení, tak jak jsme ho zvyklí dělat. Svíticí sloup i posuvná stěna se dají stmívat a vypínat zvlášť.

Brno
Restaurace

POUŽITÉ KOMPONENTY

LED pásek: 6W/m

Žárovky: Filament 2200K

Zdroje: Mean Well

Stmívače: MiLight

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.