Instalace svítidel

Hlavním smyslem naší firmy není pouhá výroba světel na míru, ale i jejich instalace. Provádíme jak instalaci námi vyrobených svítidel z LED pásků, tak i svítidel od různých výrobců, které si u nás zakoupíte.

Instalace svítidel

Jak probíhá instalace svítidel?

Když přichází na instalaci svítidel, důvěřte našim odborníkům. Naše týmy mají bohaté zkušenosti s instalací svítidel, ať už se jedná o osvětlení vaší domácnosti, firemních prostor nebo venkovních areálů. Každá instalace je provedena s precizností a pečlivostí, abychom zajistili optimální výkon a bezpečnost vašeho osvětlení.

Nejprve k Vám přijde na obhlídku technik, který Vám poradí jaká svítidla jsou pro Váš prostor nejlepší a jak taková instalace probíhá a co je potřeba pro to připravit. Následně od nás dostanete nezávaznou cenovou nabídku a po odsouhlasení se domluví termín instalace, tak aby všem vyhovoval co nejlépe.

Termín se nám občas podaří sladit i do týdne od potvrzení, ale většinou spíše počítejte se 4 týdny. Proto je potřeba instalaci plánovat dostatečně dopředu. V některých případech není obhlídka nutná, záleží na rozsahu a náročnosti instalace. 

VALMAX showroom svítidel Brno

Instalace svítidel

Jaká svítidla instalujeme?

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro instalaci svítidel a zakázkovou výrobu svítidel a lustrů v České Republice, jste na správném místě. Kontaktujte nás dnes a dejte svému prostoru světlo, které ho promění v jedinečné místo plné krásy a elegance.

LED osvětlení koupelny

Naše LED světla spojují eleganci s efektivitou, poskytujíce jasné a přirozené světelné zdroje pro každý kout vaší koupelny. Objevte osvětlení, které transformuje vaši koupelnu na elegantní a funkční místo.

Interiérové osvětlení

Ať už se jedná o LED pásky instalované pod kuchyňskými skříňkami, ambientní světelné efekty v obývacím pokoji nebo podsvícení lůžka pro útulnou náladu, správně zvolené světlo dokáže transformovat každý kus nábytku na dominantní prvek místnosti.

Osvětlení schodiště

Hledáte stylové a praktické řešení pro osvětlení schodiště? Naše LED světla přinášejí kombinaci designu a bezpečnosti, která transformuje každý schod na vizuální a funkční zážitek.

LED osvětlení kuchyňské linky

Naše LED osvětlení představuje kombinaci moderního stylu a užitečnosti, která zdůrazňuje krásu vaší kuchyně a zároveň zpříjemňuje vaše vaření. Osvětlete svou kuchyň v nejlepším světle s naším LED osvětlením.

Osvětlení podhledů

Naše ambientní světlo nabízí kombinaci sofistikovaného designu a výkonu, která transformuje vaše stropy na ohromující světelné kompozice. Oživte své prostory a přidejte hloubku místnosti s naším osvětlením stropů.

Venkovní led osvětlení

Naše venkovní LED světla spojují moderní estetiku s energetickou efektivitou, osvětlujíc vaši zahradu, terasu nebo vchod dokonalým světlem. Zkrášlete svůj venkovní prostor s naším LED osvětlením a užijte si atmosféru v novém světle.

Podívejte se na naše realizace našich svítidel všech druhů

Nechte si nacenit osvětlení Vašeho prostoru zcela ZDARMA!

Pokud ale upřednosťnujete osobní kontakt, chápeme to! Navštivte náš Showroom svítidel Brno na adrese Kaštanová 125a, 620 00 Brno-Tuřany.


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.