Osvětlení restaurace

Jenom zákazník, který se u Vás cítí výborně, u Vás utratí i svoje poslední peníze. Sami určitě dobře víte, že když se předvedete “v tom nejlepším světle”, tak zanecháte u zákazníka nejlepší dojem a on se bude velmi často vracet. Nezáleží na tom, zda jste restaurace, bar, bistro či kavárna.

Firemní osvětlení na míru

Designová LED osvětlení baru či restaurace na míru

Jedním aspektem dobrého pocitu ve Vašem podniku, je i to, jaké svítidla na Vaše pokrmy a drinky svítí. Výběr svítidel do restaurace či kavárny není vždy tak jednoduchý, jak se může zdát. Je mnoho aspektů, na které je třeba brát ohled. Osvětlení ladíme podle celkového designu Vašeho podniku. Svítidla by neměla být až moc silná. Při silném světle nakrmíte zákazníkovy oči na výbornou, hůře se pak ale vnímají chutě, když mají oči plno práce zpracovat tu nádheru.

Zároveň svítidla nemůžou být moc slabé, aby Vaši zákazníci viděli, co právě konzumují. Ať už se jedná o polední menu, luxusní večeři nebo drink s přáteli, je potřeba naladit odpovídající atmosféru.

osvětlení restaurace
osvětlení restaurace

Profesionální LED osvětlení firem na míru

Jak můžete vidět na fotkách, zrealizujeme pro Vás jak hlavní osvětlení podniku, osvětlení barů, tak i dekorační osvětlení. Kontaktujte nás, přijedeme k Vám a zdarma Vám svítidla navrhneme tak, aby splnily veškeré

Vaše očekávání a vy si připravili výbornou půdu pro spokojené zákazníky.

Podívejte se na realizace osvětlení ve firmách

Měření firemního osvětlení a cenová nabídka zcela ZDARMA!

Pokud ale upřednosťnujete osobní kontakt, chápeme to! Navštivte náš Showroom svítidel Brno na adrese Kaštanová 125a, 620 00 Brno-Tuřany.


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.