Venkovní svítidla

Pro venkovní použití je potřeba používat svítidla s krytím IP 65 a IP 67. Venkovní svítidla mohou být různých typů, například svítidla na osvětlení teras, osvětlení příjezdové cestybazénůjezírka a jiných scén Vaší zahrady. V naší nabídce najdete venkovní svítidla naší výroby, vyrobené z LED pásků se speciální úpravou nebo už  hotové venkovní svítidla, jako jsou reflektory nebo designová svítidla určená na fasádu domu či stojaté svítidlo do zahrady. Oživte svůj exteriér s naším prvotřídním venkovním osvětlením. Nabízíme světelná řešení, která zaručují bezpečnost a estetiku vašeho venkovního prostoru.

Venkovní osvětlení

Venkovní LED svítidla s čidlem

Pokud se rozhodnete pro LED pásky, tak se můžete setkat s různými pásky na venkovní použití. LED pásky najdete již s hotovým krytím, kdy jsou většinou ošetřeny silikonovou vrstvou nebo epoxidovou vrstvou.

Ani jedna úprava však nevyřeší krytí ideálně. Krytí je totiž provedeno buď tak, že je zalitá vrchní část LED pásků, kde jsou LED čipy, pak je ale pravděpodobné, že do pásku zateče z boku. Anebo druhý případ se kterým se setkáváme, je ten, že je LED pásek celý v silikonové trubičce, nebo zalitý ze všech stran. V takovém případě ale není zajištěno dobře chlazení, kvůli tomu, že LED pásek nemá přímý kontakt s hliníkovým profilem. 

Z toho důvodu jsme se rozhodli provádět voděodolnou úpravu sami. LED pásek prvně nalepíme do hliníkového profilu, který nám zajistí chlazení a tím i dlouhou životnost samotných LED diod. Následně profil utěsníme ze všech stran a zalijeme jej speciální epoxidovou hmotou. Do epoxidové hmoty můžeme přimíchat matovací pastu podle potřeby. Díky tomu, že si můžeme propustnost světla skrz epoxid doladit sami, můžeme jej přizpůsobit maximálně požadavkům zákazníka.

terasa4
venkovní osvětlení
venkovní svítidla na fasádu
box wever
venkovni-svitidlo

Venkovní osvětlení s čidlem

Zvyšte bezpečnost a pohodlí svého venkovního prostoru s našimi LED svítidly s čidlem. Automatická detekce pohybu znamená, že vaše světla se rozsvítí jen tehdy, když je to potřeba, šetříc tak energii a přidávajíc k vašemu klidu.

Venkovní osvětlení terasy

Prodlužte své večery na terase s naším působivým osvětlením. Vytvářejte útulnou atmosféru s osvětlením, které je navrženo tak, aby vydrželo všechny venkovní podmínky.

Venkovní osvětlení chodníku

Svítidla na chodníky jsou ideální pro orientaci a vytvoření přívětivé atmosféry. Procházejte kolekcí a objevte osvětlení, které přidává eleganci a funkci k vašemu exteriéru.

Venkovní osvětlení a hotová svítidla

Kromě venkovního osvětlení pomocí pásků, si můžete vybrat z naší široké nabídky již hotových svítidel. Reflektory se používají většinou k příjezdovým cestám, ale pokud chcete designová svítidla doporučili bychom Vám jiná svítidla. Osvětlit si můžete i zahradu pomocí zahradních svítidel, kde si můžete vybírat z různých velikostí a typů.

Pokud budete chtít poradit, jaké svítidlo zvolit pro Vaši zahradu či terasu, neváhejte nás kontaktovat.


Ponořte se do světa elegantního a funkčního venkovního osvětlení s naší širokou škálou svítidel. Ať už hledáte osvětlení pro terasu, balkon nebo zahradu, naše kolekce nabízí řešení pro každý venkovní prostor. Zvolte kvalitní osvětlení, které zároveň zdůrazní krásu vašeho exteriéru a poskytne potřebnou světelnou funkčnost.

Podívejte se na inspirace venkovního osvětlení

Nechte si nacenit osvětlení Vašeho exteriéru zcela ZDARMA!

Pokud ale upřednosťnujete osobní kontakt, chápeme to! Navštivte náš Showroom svítidel Brno na adrese Kaštanová 125a, 620 00 Brno-Tuřany.


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.