Osvětlení obchodů a prodejen

Při osvětlování obchodů je potřeba dbát na více faktorů. Především je důležité pohlídat dobrou nasvětlenost, aby se Vaše produkty dobře prodávaly. Doporučujeme minimálně 500lx, ideálně 600 lx. Tuto hodnotu Vám naměříme a navrhneme svítidla na míru. Dále je potřeba sladit design svítidel s konceptem prodejny. Opět dbáme na rozumnou cenu. Jedna věc je udělat svítidla designově, ale druhá je, aby pro Vás byla rentabilní.

LED Osvětlení Valmax

Osvětlení obchodů a prodejen

Všichni víme, jak klíčové je prezentovat své produkty v té nejlepší možné podobě. Správné nasvětlení je základ. Třeba taková kvalita vykreslení světla, která se měří na stupnici zvané CRI je jednou z hlavních pilířů pro zlepšení dojmu z produktu. Standardní hodnoty CRI pro žárovky a výbojky se pohybují mezi 80-85, zatímco některé starší modely mohou mít hodnocení pod 80, což není ideální pro prezentaci vaší nabídky. Pro firmy zabývající se oděvy je navíc zásadní si uvědomit, že barva produktu se může v různých podmínkách světla lišit.

Volbou levnějších LED žárovek můžete skončit s CRI hodnotou kolem 75-80, což může ovlivnit barvu vašich produktů. Naše LED pásky však mají standardní CRI hodnotu 85 a můžeme také poskytnout přizpůsobená řešení s CRI hodnocením 90-97, které odpovídají unikátním potřebám našich zákazníků. Investice do kvalitního LED osvětlení může zásadním způsobem ovlivnit to, jak jsou vaše produkty vnímány a nakonec zvýšit prodeje.

IMG_20170913_135742
WP_20150424_003-scaled
WP_20160128_21_13_07_Pro-2-e1510054010566
MC-PEN-bodovky
WP_20160301_16_26_37_Pro

Optimální osvětlení obchodů

Je potřeba brát ale v úvahu, že čím je CRI vyšší, tím je světelný tok svítidel nižší. Je vhodné najít tedy kompromis mezi dobrou nasvětleností a dobrým podáním světla. S tímto rozhodnutím Vám velmi rádi poradíme.

Osvětlujeme obchody běžně. Můžete se tedy podívat na fotky z našich realizací, abyste se inspirovali, který koncept Vám bude nejvíce vyhovovat. Velká výhoda našich řešení je ta, že systém, který dodáváme je modulární, to znamená, že do jednoho designu můžeme dodat světelné zdroje s barvou podání 85, ale i 97 a není potřeba měnit design svítidel.

Designové osvětlení do firemních prostor

Pomůžeme vám s osvětlením vaší prodejny. Napište nám!


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.