Hvězdný oddech v Kyjově: Když se vesmír setkává s pohodou bazénu

Podívejte se na všechny katalogy našich dodavatelů

Vesmírná krása ve vodní oáze

V srdci bazénového komplexu v Kyjově, jednoho z nejmodernějších ve své kategorii, jsme přenesli kus vesmíru přímo nad hladinu vody. Naše mise? Přeměnit oddechovou část bazénu v místo, kde se snoubí krása vesmíru s relaxací.

Nebula nad hlavou

Na stropu oddechové zóny jsme nainstalovali jedinečný napínaný strop s obrazem souhvězdí Nebula, získaným přímo z Vébrových teleskopů. S pomocí nejnovějších technologií jsme tento obraz přetvořili do vysoce realistické formy, vytvářejíc tak pohlcující pohled na dálavy vesmíru, který pozve k zamyšlení a klidu.

Světelné umění pro uvolnění

Tento stropní umělecký kousek, rozměry 3×6 metrů a výškou 15 cm, oživuje celý prostor a poskytuje návštěvníkům nejen estetický zážitek, ale také místo pro relaxaci a meditaci. Navzdory svému maximálnímu výkonu 250 W byl navržen tak, aby byl maximálně efektivní a šetrný k životnímu prostředí.

Spolupráce pro perfektní realizaci

V úzké spolupráci s Senaa architekt jsme zajistili, že každý detail projektu byl dokončen s nejvyšší možnou péčí a precizností. Výsledkem je úchvatný prostor, kde návštěvníci mohou uniknout od každodenní reality a ponořit se do klidného vesmírného prostředí.

Navigace článku

Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.