Brno funkcionalistický byt

Jsme nadšeni, že jsme se mohli podílet na rekonstrukci bytu ze 30. let v Brně. Celý projekt byl veden interiérovou designérkou Anou Alačkovou, a my bychom ji rádi poděkovali, že jsme byli vybráni pro tuto úžasnou rekonstrukci.

Zajímá vás, jaký byl výsledek? Přečtěte si více o našem elegantním a kvalitním osvětlení, které jsme do bytu implementovali.

Brno funkcionalistický byt

ELEGANTNÍ, KVALITNÍ A STMÍVATELNÉ OSVĚTLENÍ

Jednoduchý a designový koncept osvětlení byl jedním z hlavních pilířů projektu. Klade důraz na kvalitu světla, aby bylo příjemné pro oči našeho citlivého klienta, a zároveň umožňuje stmívání. Veškeré osvětlení v bytě je propojeno s inteligentním systémem od Smarteonu, který umožňuje stmívání a ovládání světel, ale i celé domácnosti jako je topení, rolety či hudbu.

osvětlení ložnice
Osvětlení funkcionalistického bytu- lucis
osvětlení niky

DESIGNOVÉ SKLENĚNÉ OSVĚTLENÍ

V obývacím pokoji jsme zvolili elegantní kruhové osvětlení o průměru 90 cm, které doplňuje skleněný lustr nad jídelním stolem od české značky Lucis lighting. Stejnou značku jsme vybrali i pro svítidlo v ložnici. V celém bytě jsme také zakomponovali noční osvětlení pomocí teplého bílého LED pásku.

Brno
Domácnost

REVOLUČNÍ OSVĚTLENÍ A STROPY

Revolučním prvkem tohoto projektu jsou napínané stropy. V koupelně jsme zvolili celoprosvětlený strop s možností změny chromatičnosti od teplého po studené světlo. A protože náš klient má inteligentní automatizaci, nemusí se o biodynamické osvětlení starat. Vše se automaticky přizpůsobuje denní době díky chytrému systému v bytě.

Navíc jsme v napínaném stropě skryli reproduktor Bowers & Wilkins od našeho partnera Jasyko, který zpříjemňuje ranní sprchu.

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.