Byt Brno Komín

V tomto bytě jsme si s celkovým osvětlením hodně vyhráli. Svítidla jsou navržená tak, aby všechny do jednoho ladily a vytvářely tak ucelený celek moderního bytu. Osvětlení je zvoleno z LED pásků a z profilů LIPOD, ze kterých jsou vytvořené různé velikosti obdélníků, čtverců či linií. Svítidla jsou buď přisazená přímo u stropu anebo zavěšená, aby nasvítila plochu více z blízkosti.

Byt Brno Komín

OBÝVACÍ PROSTOR

Obývací prostor je nasvětlen velkým čtvercem vyrobeným na míru z LED pásků a z profilu Lipod, kdy svítidlo má rozměr 2x2m a osvětluje celý prostor rovnoměrně.

Vše je sladěno do jednoho stylu a proto můžete z fotografie vidět i světelnou linii, která vede z obývací místnosti do chodby k pokojům, která je vyrobena taktéž z profilu lipod a z led pásků.

DSC01708-1
DSC01694-1
svítidla do koupelny
IMG_20170403_111142
DSC01690-1

KUCHYNĚ

Osvětlení kuchyně a jídelního koutku bylo zvoleno z přisazených i závěsných obdélníků. Závěsné svítidlo bylo použito nad jídelním stolem, kde kopíruje tvar stolu a dále nad pracovní deskou. Prostor mezi jednou částí kuchyňské linky a barovým pultíkem byl osvětlen přisazeným obdélníkem z profilů lipod a led pásků. Všechny svítidla jsou sladěna do barvy neutrální bílé, aby byla co nejpříjemnější na každodenní vaření v kuchyni.

Brno
Byt

KOUPELNA

V koupelně bylo zvoleno osvětlení z LED pásků. Led pásky se umístily za zrcadlo a vytvořily tak nepřímé osvětlení za zrcadlem. Polička u vany byla mírně podsvětlená také LED pásky, kde jsme se snažily, aby LED pásky vůbec nebyly vidět a působilo jako nepřímé osvětlení.

POUŽITÉ KOMPONENTY

Profil: LIPOD

LED pásky: 15 W/m

Zdroje: mean well

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.