Kavárna Brno Alfa Pasáž

Nedávno se v Brně na Poštovské otevírala nová kavárna a my jsme byli toho součástí. Do kavárny byly použitá designová světla naší výroby, kde většina světel je zaměřená na nepřímé osvětlení, aby neoslňovala zákazníky.

Svítidla byla vyrobená převážně z LED pásků a LED čipů. Výhoda LED pásků a LED čipů je, že si můžete různě regulovat intenzitu světla pomocí ovladače a rozdělit světla na několik okruhů. Můžete pak mít osvětlenou místnost jen mírně anebo v případě potřeby si posvítit více.

Kavárna Brno Alfa Pasáž

NEPŘÍMÉ OSVĚTLENÍ

Na fotce 1 můžete vidět nepřímé osvětlení svítící jak dolů tak i nahoru a souměrně osvětluje strop i podlahu.

LED_cipy
osvetleni_baru
Obrazec_LED_pasky
Cafe_like_obrazy
Podsvetleni_baru_kavarna

DESIGNOVÉ SVÍTIDLO

Designové svítidlo na zeď, které nepřímo osvětluje plochu pod ním. Díky tvaru svítidla a úhlu vyzařování LED čipů vznikl ze svítidel tenhle obrazec, který působí dominantně, ale přitom osvětluje prostor nepřímo.

Brno
Kavárna

OBRAZEC

Velká výhoda LED pásků je, že se dají různě tvarovat do obrazců, které se Vám hodí do daného prostoru. Nemusíte mít tedy jen rovný profil s páskem, ale můžou to být různé geometrické tvary či úplbně nepravidelné obrazce.

POUŽITÉ KOMPONETY

LED pásky: 15W

Hliníkové profily: Corner 16, IDOL

Žárovky: Bodovky

Zdroj: Mean Well

Buďte s námi v obraze

Nezávazná poptávka


Nevíte si rady s osvětlením Vaší domácnosti nebo firmy? Rádi Vám osobně pomůžeme s návrhem zdravého a komplexního osvětlení Vašich prostor.